KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10335007
nr 1033 5007
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Träsnitt, Sven X:et Erixson (1899-1970), PT, bladets mått: 48x34, löst blad, slitage.
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:23:42
24/4 17:50:21
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson